• DEHB VE ÖĞRENME GÜÇLÜĞÜNDE MÜDAHALE YÖNTEMLERİ

  DEHB VE ÖĞRENME GÜÇLÜĞÜNDE MÜDAHALE YÖNTEMLERİ

  Değerli Bilim İnsanları;

  Disleksi Özel Öğrenme Güçlüğü ve Hiperaktivite Derneği olarak düzenlenen II. Ulusal Disleksi Zirvesi’ne sizleri davet etmekten onur ve mutluluk duyarız.

  Zirve’mizin ana teması ‘’DEHB ve Öğrenme Güçlüğünde Müdahale Yöntemleri’’dir. Zirve dili Türkçe’dir. 13-14 Mayıs 2022 tarihleri arasında ONLİNE olarak gerçekleşecek zirvemize başta eğitimciler, akademisyenler, araştırmacılar, uzmanlar, öğretmenler, özel eğitim uzmanları, öğrenciler, aileler ve eğitime gönül vermiş herkes davetlidir…

  II. Ulusal Disleksi Zirvesi’nde eğitime gönül vermiş insanların bir arada olmaları bilimsel niteliği arttırma açısından önem taşımaktadır. Ülkemizin dört bir yanından katkı sağlayacak değerli eğitimcilerimizin yer alacağı Zirve’miz de sizleri de aramızda görmek dileğiyle…

  Saygılarımızla,

  Gökhan OĞUZ

  Disleksi Ö.Ö.G ve Hiperaktivite

  Derneği Başkanı

 •  

   

   

  Değerli Katılımcılar,

   

  Sizleri düzenleme kurulu olarak 13-14 Mayıs 2022 tarihlerinde çevrimiçi olarak düzenlenecek olan “II. Ulusal Disleksi Zirvesi’ne’’ davet etmekten onur ve mutluluk duymaktayız.

  Disleksi Özel Öğrenme Güçlüğü ve Hiperaktivite Derneği olarak düzenleyeceğimiz “’DEHB ve Öğrenme Güçlüğünde Müdahale Yöntemleri’’ başlıklı zirvenin temel amacı; Sağlık, Sosyal ve Eğitim Bilimleri alanında çalışan profesyonellerin bir araya gelmesini sağlamak, bilgileri güncellemek, paylaşımları arttırmak ve paydaşlar arası iş birliğinin gelişmesine katkıda bulunmaktır. II. Ulusal Disleksi Zirvesi eğitime gönül vermiş insanların bir arada olmaları bilimsel niteliği arttırma açısından önem taşımaktadır.

  Zirve kapsamında atölye çalışmaları, paneller yer alacak olup bilimsel programın ayrıntıları daha sonra sayfamızda ve sosyal medya hesaplarımızda paylaşılacaktır. Zirvemize başta eğitimciler, akademisyenler, araştırmacılar, uzmanlar, öğretmenler, öğrenciler, aileler ve eğitime gönül vermiş herkes davetlidir…Sizleri II. Ulusal Disleksi Zirvesi’nde görmek ve ağırlamaktan onur duyar, saygı ve sevgilerimizi sunarız.

  ZİRVE BAŞKANI

  Prof. Dr. Neriman ARAL

  Ankara Üniversitesi,Çocuk Gelişimi Bölümü

  DÜZENLEME KURULU

  Disleksi ve Hiperaktivite Derneği Başkanı Gökhan OĞUZ

  Prof. Dr. Neriman ARAL

  Prof. Dr. Güler KÜÇÜKTURAN

  Doç. Dr. Mehmet SAĞLAM

  Dr. Bülent MADİ

   

 • DAVETLİ KONUŞMACILARIMIZ

 • Disleksi Özel Öğrenme Güçlüğü ve Hiperaktivite Derneği olarak düzenlenen

  II. Ulusal Disleksi Zirvesi’ne sizleri davet etmekten onur ve mutluluk duyarız.

X